K&A Plus – siódmy numer magazynu już dostępny

„Komoda & Amiga plus” to tworzony przez grono entuzjastów magazyn, poświęcony komputerom Commodore i Amiga, a także pochodnych platform komputerowych oraz systemów takich jak choćby AmigaOne, MorphOS lub AROS.

Wraz z początkiem maja tego roku wydany został 7. numer tego czasopisma. W najnowszej odsłonie „K&A plus” fani komputerowej klasyki spod znaku C= znajdą opisy wielu gier na C64 i Amigę. Ponadto w numerze znajdują się wywiady z osobowościami ze świata Commodore i Amigi, w tym także z Jonem Hare, założycielem legendarnego Sensible Software oraz współtwórcą tak pamiętnych tytułów jak „Sensible Soccer” i „Cannon Fodder”. Oprócz tego tematy sprzętowe traktujące choćby o malowaniu dotkniętego zębem czasu retro sprzętu, a także opis karty turbo Furia EC020 dla A600.

A600-Furia

Widoczna powyżej karta turbo Furia EC020 dla komputera Amiga 600 jest tematem mojego artykułu, który można przeczytać na łamach siódmego już numeru „K&A plus”.

Ten ostatni artykuł jest moim drugim opracowaniem, jakie pojawiło się na łamach K&A plus, z którego redakcją mam prawdziwą przyjemność od pewnego czasu współpracować.

Najnowszy, siódmy numer „K&A plus” dostępny jest do pobrania na witrynie tego magazynu.

K&A plus #07, magazyn użytkowników komputerów Commodore, wydanie zima / wiosna 2017

Ten wpis został opublikowany w kategorii Informatyka i oznaczony tagami , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.