Łącza

W niniejszym dziale znajdują się odnośniki do witryn o różnorodnej tematyce. Przedstawiają one inicjatywy, projekty oraz przedsięwzięcia, które są bezpośrednio lub pośrednio związane z moją osobą.

www.gebice.info
GĘBICE to leżąca nad rzeką Noteć miejscowość, która znajduje się niedaleko Mogilna w województwie kujawsko-pomorskim. Jest to też miejsce, z którym związana jest moja rodzina. Na początku XX w. w Gębicach zamieszkali bowiem moi przodkowie z rodziny Tupalskich. Witryna gebice.info, nad którą sprawuję opiekę techniczną, przybliża historię i kulturę Gębic, a także prezentuje związane z nimi oryginalne oraz archiwalne fotografie.

www.nam.mil.pl
NAM jest założoną przeze mnie wiosną 2007 r. drużyną, która łączy elementy Airsoftu oraz rekonstrukcji historycznej. Tworzy ją zespół osób zainteresowanych wojskowością oraz historią wojny we Wietnamie. Nasza działalność obejmuje głównie spotkania airsoftowe, imprezy rekonstrukcyjne oraz pogłębianie wiedzy na temat konfliktu w Indochinach. Szczegóły znaleźć można na naszej witrynie nam.mil.pl.

Możliwość komentowania jest wyłączona.